Sery zwarowe
Informacje

Czas30m 08sec


Opcje abonamentu


48.00zł
12 miesięcy58.00zł
24 miesięcy
SEROWARSTWO DOMOWE cz. I       

Sery zwarowe

 

Szkolenie prowadzi: mgr inż. technologii żywności Krzysztof Jaworski – Serowar Żuławski

Materiał nagrano w: Mały Holender - dom podcieniowy na Żuławach

Fotografie: Marek Opitz

Produkcja: fimple.tv

Współpraca: Serowar.pl

 

Sery zwarowe są bardzo ciekawą kategorią serów. Można powiedzieć, że są niejako produktem ubocznym powstawania innych serów. Powstają bowiem z serwatki, pozostającej po wyrobie serów podpuszczkowych np. Goudy, Fety, Oscypka, czy Mozarelli. 

Serowar Żuławski - Krzysztof Jaworski na filmie szkoleniowym pokazuje, w jaki sposób wykonać najpopularniejsze ser zwarowy "Ricottę". Ser ten świetny jest na świeżo na śniadanie lub jako dodatek do wypieków, czy klusek. Prócz znanej Ricotty, na filmie zobaczysz również wytwarzanie włoskiego Mascarpone - sera o coraz większej popularność. Popularność tę zdobywa ze względu na swoją aksamitną konsystencję i słodkawy smak. To wszystko jednak za sprawą specyficznego surowca i dodatków, z których jest wytwarzany.

 

Warsztat "Sery zwarowe" w formie VOD podzielony jest na dwa odcinki:

 

1. Ricotta

2. Mascaropone

 

 

SZYBKA PROMOCJA

Wykup do 30 września 2018 roku cały pakiet warsztatów VOD Serowarstwo domowe, a uzyskasz do nich dostęp na 2 lata (24 miesiące) w cenie 386 zł (zamiast 598 zł).

Kliknij: PAKIET VOD

Promocja trwa do 30 września 2018 roku.


Ta strona wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.