Sery twarde
Informacje

Czas1h 8min


Opcje abonamentu


48.00zł
12 miesięcy58.00zł
24 miesięcy
SEROWARSTWO DOMOWE cz. I      

Sery twarde

 

Szkolenie prowadzi: mgr inż. technologii żywności Krzysztof Jaworski – Serowar Żuławski

Materiał nagrano w: Mały Holender - dom podcieniowy na Żuławach

Fotografie: Marek Opitz

Produkcja: fimple.tv

Współpraca: Serowar.pl

 

Sery twarde posiadają bardzo mocny bukiet smakowo zapachowy. Wszystko to za sprawą dodawanych enzymów i długiego dojrzewania, co czyni sery te bardzo "konkretnymi". Pierwszy z serów, na którym skupił się nasz serowar, to Parmezan. Jest on najpopularniejszym włoskim serem. Niezastąpiony jako przysłowiowa wisienka na torcie do prawdziwych włoskich spaghetti, czy francuskich zup cebulowych. 

Drugim serem, którego wyrabianie od A do Z pokaże nasz serowar, jest Cheddar. Angielski ser, który bije rekordy sprzedaży nie tylko w samej Anglii (połowa sprzedawanego tam sera to właśnie Cheddar), ale i na całym świecie. Charakteryzuje się ostrym smakiem z lekko orzechową nutą. Znakomicie nadaje się do prawdziwych, wołowych burgerów, co po dodaniu sera, czyni je popularnymi cheeseburgerami. 

Spróbuj samemu wykonać te sery, stwórz im odpowiednie warunki dojrzewalnicze i zaskocz znajomych lub rodzinę, posypując domowe spaghetti własnoręcznie zrobionym parmezanem!

 

Warsztat "Sery twarde" w formie VOD podzielony jest na dwa odcinki:

 

1. Parmezan

2. Cheddar

 

 

SZYBKA PROMOCJA

Wykup do 30 września 2018 roku cały pakiet warsztatów VOD Serowarstwo domowe, a uzyskasz do nich dostęp na 2 lata (24 miesiące) w cenie 386 zł (zamiast 598 zł).

Kliknij: PAKIET VOD

Promocja trwa do 30 września 2018 roku.


Ta strona wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.