Sery półtwarde
Informacje

Czas1h 24min


Opcje abonamentu


48.00zł
12 miesięcy58.00zł
24 miesięcy
SEROWARSTWO DOMOWE cz. I   

Sery półtwarde

 

Szkolenie prowadzi: mgr inż. technologii żywności Krzysztof JaworskiSerowar Żuławski

Materiał nagrano w: Mały Holender - dom podcieniowy na Żuławach

Fotografie: Marek Opitz

Produkcja: fimple.tv

Współpraca: Serowar.pl

 

 

Sery półtwarde są jednymi z najbardziej powszechnych. Wszystko to prawdopodobnie za sprawą tego, że są delikatne w smaku i mocno uniwersalne. Pasują zarówno do kanapek, jak i do wykwintnej deski serów. 

Na tym filmie zobaczysz, jak robi się jeden z najpopularniejszych serów świata - Goudę. Jest to ser bardzo "wdzięczny". Nie sprawia trudności w dojrzewaniu, a i ono samo jest stosunkowo krótkie. Prócz goudy, możesz zobaczyć jak robi się tradycyjną fetę - u nas zrobimy ją z mleka krowiego, co nada jej wspomnianej wcześniej delikatności. Jeśli dwa sery półtwarde to zbyt mało, Serowar Żuławski pokaże jeszcze jak od A do Z zrobić ser tzw. ręczny domowy z ziołami. Jest to oryginalna receptura, która doczekała się wielu modyfikacji. Jedną z nich jest choćby znany ser o nazwie "Koryciński". 

 

Warsztat "Sery półtwarde" w formie VOD podzielony jest na trzy odcinki:

 

1. Gouda

2. Ser ręczny domowy z ziołami

3. Feta

 

 

SZYBKA PROMOCJA

Wykup do 30 września 2018 roku cały pakiet warsztatów VOD Serowarstwo domowe, a uzyskasz do nich dostęp na 2 lata (24 miesiące) w cenie 386 zł (zamiast 598 zł).

Kliknij: PAKIET VOD

Promocja trwa do 30 września 2018 roku.


Ta strona wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.