Inne wyroby mleczne
Informacje

Czas52m 39sec


Opcje abonamentu


38.00zł
12 miesięcy48.00zł
24 miesięcy
SEROWARSTWO DOMOWE cz. I     

Inne wyroby mleczne

 

Szkolenie prowadzi: mgr inż. technologii żywności Krzysztof Jaworski – Serowar Żuławski

Materiał nagrano w: Mały Holender - dom podcieniowy na Żuławach

Fotografie: Marek Opitz

Produkcja: fimple.tv

Współpraca: Serowar.pl

 

Jak od mleka oddzielić śmietanę? Czym w wolnym nazewnictwie w zasadzie jest śmietana, a czym śmietanka? Co zrobić, aby uzyskać dobrej jakości masło? Opowie o tym nasz serowar. Ponadto pokaże, w jaki sposób wykonać serek homogenizowany, który jedynie z naturalnych składników, bez substancji zagęszczających i konserwantów jest zdrowy i wskazany do spożycia przez tak bardzo lubiące go dzieci.

Czy z mleka można przygotować przepyszny deser w polewie czekoladowej? Tak! Z pewnością zaskoczysz nim wszystkich podczas rodzinnej uroczystości lub spotkania ze znajomymi. Kuleczki serowe w polewie czekoladowej są świetną propozycją na deser ze względu na to, że każdy kawałek ma swój unikalny kształt, a czekolada dobrana według własnych preferencji sprawia, że deser nabiera charakteru.

 

Warsztat "Inne wyroby mleczne" w formie VOD podzielony jest na cztery odcinki:

 

1. Śmietana

2. Masło

3. Serek homogenizowany

4. Kuleczki serowe w czekoladzie

 

 

SZYBKA PROMOCJA

Wykup do 30 września 2018 roku cały pakiet warsztatów VOD Serowarstwo domowe, a uzyskasz do nich dostęp na 2 lata (24 miesiące) w cenie 386 zł (zamiast 598 zł).

Kliknij: PAKIET VOD

Promocja trwa do 30 września 2018 roku.


Ta strona wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.